František Kobliha - Plachetnice a Dívka u moře

Dřevoryty, 29x23 cm. Monogramováno v tisku FK. Signováno vpravo dole F. Kobliha. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1877-1962
Narodil se v Praze. Studoval v Praze nejprve UMPRUM, poté AVU u prof. Ženíška. Ve své tvorbě se zabýval hlavně grafikou, ve které je označován za samouka. Je označován za představitele druhé vlny českého symbolismu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč

26640. Plachetnice a Dívka u moře
Dražba ukončena:17.01.2019 19:43:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:6 000 Kč