František Ladislav Soukup - Krajina s rybníkem

Olej na kartonu, 59x72 cm, signováno vlevo dole František Ladislav Soukup 917, rám.

1888, Praha
Žák Jaroslava Panušky a V. Jansy. Věnoval se zejména krajinomalbě.

Pozn.: Malba odborně vyčištěna.

3236. Krajina s rybníkem
Dražba ukončena:25.11.2015 21:59:41
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 500 Kč