Franz Plischke - Tržiště I

Olej na překližce, 17x36 cm. Signováno vlevo dole F. Plischke 1925. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1882 – 1947
František Plischke, českoněmecký malíř, žijící a tvořící v Liberci. Byl členem Metznerbundu (umělecký spolek, založen r. 1920 v Teplicích jako uskupení německy hovořících výtvarných umělců v nově vzniklém Československu, skončil r. 1945).

69159. Tržiště I
Dražba ukončena:21.11.2021 20:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč