Olej na překližce, 17x36 cm. Signováno vlevo dole F. Plischke 1925. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1882 – 1947
František Plischke, českoněmecký malíř, žijící a tvořící v Liberci. Byl členem Metznerbundu (umělecký spolek, založen r. 1920 v Teplicích jako uskupení německy hovořících výtvarných umělců v nově vzniklém Československu, skončil r. 1945).