G. Garzolini - Osamělý rybář

Plátno fixované na kartonu, 35x64 cm. Signováno vpravo dole, částečně kryto rámem, G. Garzolini. Rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny. Na plátně vzduchové bubliny.

G. Garzolini
29638. Osamělý rybář
Dražba ukončena:27.03.2019 21:29:03
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:7 500 Kč