Mědirytina, 31x40 cm. Hraničně kolorováno. Barevná kartuše. Vydal Antonio Zatta v Benátkách roku 1779. Signováno vlevo a vpravo dole G. Zuliani a G. Pitteri. Volný list. Ruční papír. Pozn.: Papír mírně poškozen.