Gustav Lustig - Slunečnice

Olej na plátně, 55x45 cm. Signováno vpravo dole G. Lustig. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 – 1973
Český malíř, studoval soukromě na Akademie Berlin.

62621. Slunečnice
Dražba ukončena:29.07.2021 21:26:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč