Gustav Mallý - Sekáči

Olej na překližce, 47x35 cm. Signováno vpravo dole G. Mallý. Rámováno.

o autorovi: 1879 - 1953
Slovenský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
77465. Sekáči
Dražba ukončena:26.05.2022 22:23:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč