György Nemeth - Na dvorku

Olej na kartonu, 40x49 cm, signováno vpravo dole Nemeth György, rám.

8651. Na dvorku
Dražba ukončena:29.03.2017 18:49:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 600 Kč