Helena Ambrosová - Konvolut 3 linorytů - Motivy z Mostu

Linoryty, od 22x30 cm do 30x42 cm. Všechny signovány vpravo dole tužkou H. Ambrosová. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1934
Malířka. Studovala VŠUP v Praze u K. Svolinského. Spolu s manželem, malířem Karlem Bořeckým, žili v Mostě, odkud také pocházejí její krajinky a městské motivy. Malovala také krajiny ze Slovenska a z Francie. Věnovala se rovněž figurální malbě i zátiší. Její práce jsou zastoupeny v soukromých sbírkách doma i ve světě.

61734. Konvolut 3 linorytů - Motivy z Mostu
Dražba ukončena:04.07.2021 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 02.07.2021 0:48:20 7515
500 Kč 30.06.2021 21:39:03 8342