H. Gasser - Antická žena

Bronz, celkový výška: 30 cm. Značeno H. Gasser.

Pozn.: Mírně poškozeno.

30401. Antická žena
Dražba ukončena:10.04.2019 22:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč