Henry Moore - Motiv ze Středomoří

Olej na plátně, 33x28 cm. Signováno vlevo dole Moore. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 54 cm

o autorovi: 1898 - 1986
Anglický sochař a kreslíř.

Henry Moore
87661. Motiv ze Středomoří
Dražba ukončena:14.12.2022 21:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč