Henry Thomas Alken - Konvolut 6 litografií

Litografie, všechny 22x27 cm. Signovány vpravo dole v tisku H. Alken. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1785 – 1851
Anglický malíř a rytec.

Henry Thomas Alken
68244. Konvolut 6 litografií
Dražba ukončena:11.11.2021 21:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč