Herbert Hajek, Rosenthal - Jamresobjekt in Glas 1984

Sklo, celkokvý rozměr 33x35 cm. Signováno vpravo dole H. Hajek. Značeno Rosenthal. Limitovaná řada 473/750.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Herbert Hajek, Rosenthal
30911. Jamresobjekt in Glas 1984
Dražba ukončena:24.04.2019 19:15:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 400 Kč