Herta Prymusová - Stachová - Trojice

Tempera, 58x80 cm, signováno vpravo dole Prymusová - Stachová 67, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Současný majitel získal dílo od rodiny autorky.

15825. Trojice
Dražba ukončena:25.01.2018 22:22:43
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč