historismus 2. pol. 19. stol. - Židle

Dřevo, kůže, kov. Celková výška 97 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

vydraženo top
historismus 2. pol. 19. stol.
78366. Židle
Dražba ukončena:15.06.2022 23:01:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč