Holz - Jezdci na koni

Olej na dřevu, 21x27 cm. Signováno vlevo dole Holz. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Holz
20323. Jezdci na koni
Dražba ukončena:30.05.2018 21:34:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč