Hradecký - Letní kytice

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vlevo dole Hradecký. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

69205. Letní kytice
Dražba ukončena:21.11.2021 20:57:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč