Olej na kartonu, 34x44 cm. Signováno vpravo dole Hugo Charlemont. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Zezadu přípis.
Nejdelší strana: 54 cm
o autorovi: 1850 – 1939
Česko-rakouský malíř a ilustrátor