Olej na plátně, 71x50 cm. Signováno vpravo dole Ig. Amerling 889. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1837 - 1912 Narodil se ve Staňkově. Malíř kostelních obrazů, portrétů a drapérií, restaurátor. Byl otcem malíře Josefa Amerlinga.