Inka Krčmářová - Kytice v zelené váze

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 26x36 cm, signováno vlevo dole I. Krčmářová, rám.

1900, Praha
Studentka soukromé školy Al. Kalvody, prof. Rud. Vejrycha a J. Hlavína. Dále se učila na UMPRUM (1922-1924). Častými naměty jejích děl jsou Orlické hory.

6279. Kytice v zelené váze
Dražba ukončena:27.10.2016 21:57:32
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 200 Kč