Iva Vlasáková - Dobrý den, žlutý jelínku

Olej na plátně, 100x80 cm. Signováno vlevo dole Iva Vlasáková. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

Iva Vlasáková
25850. Dobrý den, žlutý jelínku
Dražba ukončena:12.12.2018 22:46:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč