Ivan Gruber - Krajina

Kresba, 29x40 cm, signováno vpravo dole Ivan Gruber 1973, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1929 – 2015
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč.

13571. Krajina
Dražba ukončena:25.10.2017 21:02:22
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 900 Kč