Oleje na kartonu, 40x37 cm. Signovány vpravo dole Gruber. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen. Dívka v okně je uvedena v monografii od Jiřího Machalického - Kameny dávných cest, str. 51.
o autorovi: 1929 – 2015
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč.