Ivana Anna Vrátná - Jánský vršek

Olej na plátně, 46x61 cm. Signováno vpravo dole I. Vrátná. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 76 cm

Ivana Anna Vrátná
94735. Jánský vršek
Dražba ukončena:31.05.2023 22:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč