Iveta Autratová - Sibila

Pastel, 61x67 cm. Signováno vpravo dole Autratová 2011. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 76 cm

o autorovi: 1964
Malířka, ilustrátorka. Vystudovala ekonomii, ve výtvarném umění se vzdělávala soukromě od dětství (LŠU v Novém Městě n. Metují). Žije a pracuje v Brně. Používá různé malířské techniky – akvarel, olej, kresbu pastelkami, tužkou. Věnuje se ilustrování dětských knih, vytváří též plakáty, loga, webové bannery.

108816. Sibila
Dražba ukončena:10.01.2024 20:26:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč