1. Já se tam vrátím. 25x18 cm, brož. Autor Vladimír Holan. Obsahuje 8 dřevorytů Bohdana Laciny. Vydal Fr. Borový, Praha 1948.
2. Zpěv rodné zemi. 30x21 cm. Autor Josef Hora. Vydal Památník národního písemnictví v Praze a Spolek čs. bibliofilů v r. 1968. 3 dřevoryty Liboa Wagnera, jeden je signován. Archy v papírové obálce.
3. Z říkadel. 29x21 cm. Autor Vítězslav Nezval. Ilustrace Jiří Trnka. Vydalo SNDK, Praha 1965. Graficky upravil Zdeněk Sklenář.Archy v papírové obálce.
4. Růže světa. Autor W.B.Yeats. Vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1941. Fronstispis Fr. Hudeček.
5. Knižní značky národního umělce Josefa Lady. 20x14 cm. Autor J.A. Novotný. Vydalo Nakladatelství čs. výtvarných umělců, Praha 1955. Přebla a grafická úprava Method Kaláb. 20 stran textu se 4 kresbami a 16 příloh. Archy v papírových deskách. Desky mírně poškozeny.
6. Po novém roce jaro. Brož. Autor Fr. Hrubín. Dřevoryt na frontispisu Orest Dubay. neprodejnu novoroční tisk. Vydalo nakl. Čs. spisovatel, Praha 1959. obálka a typo Zdenek Seydl. Mírně poškozeno.
7. Básně. Autor Arthur Rimbaud. 11 básní přebásnil Fr. Hrubín. Vydalo Krajské nakladatelství v Brně 1956 v 50 číslovaných výtiscích.
8. Osm dní. 28x20 cm. Autor Jaroslav Seifert. Ilustrace Josef Čapek. Vydal Melantrich, Praha 1937. Listy v papírové obálce. Mírně poškozeno.
9. Eliščin most. 25x22 cm. Vydáno k 60. narozeninám Fr. Hrubína. Vydal Albatros, Praha 1970. Listy v deskách.
10. Petrkov Bohuslava Reynka, cyklus fotomontáží Jiřího Škocha. 18x13 cm. Vydalo nakl. Orbis. zhotovila Polygrafia. Obsahuje doprovodný článek Karla Dvořáka a résumé v aj, rj, frj, nj. a 5 básní Bohuslava Reynka ze sbírek Olet vlaštoveka Setba samot. dále 11 fotomontáží Jiřího Škocha v dsskách. Desky mírně poškozeny.
11. Pásmo. 28x21 cm. Autor Guillaume Apollinaire. Vydalo Nakl. čs. výtvarných umělců, Praha 1963. Obsahuje 15 liřezů Josefa Čapka. Toto vydání zachovává formát i velikost linořezů vydání z r. 1919 Fr. Borového. Archy v papírové obálce.
12. Slezské písně. 21x14 cm. Autor Petr Bezruč. Devět dřevorytů Bohdan Lacina. Obálka a typo OLdřich Menhart. Vydal Spolek českých bibliofilů v Praze 1951. Podpis autora a ilustrátora v tiráži. Volné archy v papírových deskách.
Pozn.: Mírně poškozeno.