J. Dostalík - Horňácká krajina od Velké nad Veličkou

Olej na kartonu, 48x58 cm. Signováno vpravo dole J. Dostalík. Rámováno v exkluzivním galerijním autorském původním rámu.

Pozn.: Rozměr s rámem 78x75 cm. Vzadu upřesňující název díla. Reprezentativní mimořádná akademická práce žádaného malíře, vzniklá při návštěvě Horňácka a okolí Velké nad Veličkou.

o autorovi: Malíř, grafik, studoval na UMPRUM v Praze a soukromě u Oldřicha Blažíčka, podnikal časté studijní cesty, malíř, studoval soukromě u J. Schwarze a J. Haši a v letech 1923 - 1926 na Vyšší lidové škole.

46618. Horňácká krajina od Velké nad Veličkou
Dražba ukončena:25.06.2020 22:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč