J. Hodek, Komárek, V. Junek, M. Brotánek a další - Konvolut 6 grafických listů

Různé grafické techniky, od 49x26 cm do 23x19 cm. Všechny signovány, 1x nečitelně. 4x rám, pasparta, sklo, 2x rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

J. Hodek, Komárek, V. Junek, M. Brotánek a další
307830. Konvolut 6 grafických listů
Dražba ukončena:09.03.2021 20:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč