J. Liška - Hradčany

Olej na plátně, 57x94 cm, signováno vpravo dole J. Liška, rám.

8955. Hradčany
Dražba ukončena:30.03.2017 20:11:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 500 Kč