J. Šimůnek - Městské panorama

Pastel, 30x48 cm. Signováno vpravo dole J. Šimůnek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

J. Šimůnek
307874. Městské panorama
Dražba ukončena:12.03.2021 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč