J. Theumert - Zátiší s džbánem a jablky

Olej na plátně, 35x46 cm. Signováno vpravo dole J. Theumert 1922. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

27211. Zátiší s džbánem a jablky
Dražba ukončena:30.01.2019 21:55:47
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč