Jam Steen (Guan Zeju) - Baletka

Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Steen Jam. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Zezadu přípis.

o autorovi: 1941
Moderní čínský malíř

109086. Baletka
Dražba ukončena:14.01.2024 20:42:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč