Jan B. Melichar - Nové zámecké schody

Akvarel, 37x55 cm. Signováno vpravo dole Jan B. Melichar. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1908 - 1994
Narozen v Hradci Králové. Studoval soukromě u V. Beneše a W. Nowaka. Ve svém díle se často inspiroval Prahou, věnoval se krajinomalbě, zátiším i grafické tvorbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

100702. Nové zámecké schody
Dražba ukončena:13.08.2023 21:12:47
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč