Olej na dřevě, 63x35 cm. Signováno dole uprostřed Dungel. Nerámováno.
Nejdelší strana: 63 cm
o autorovi: 1951
Přírodovědec, malíř, grafik, ilustrátor a spisovatel. Vystudoval biologii na UJEP v Brně. Pracoval jako zoolog v jihoamerických pralesech, kde zachycoval živočichy v jejich přirozeném prostředí. Je členem ČFVU a TT Klubu výtvarných umělců a teoretiků.