Jan Eckert - Dívčí torzo

Keramika glazurovaná, výška 71 cm. Signováno J. Eckert 95- 96.

Pozn.: Malba poškozena.

33869. Dívčí torzo
Dražba ukončena:26.06.2019 21:49:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč