Jan Goth - Dáma v zahradě

Nejdelší strana: 39 cm

Kvaš, 24x14 cm. Signováno vpravo dole J. Goth. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1889 – 1965
Malíř, ilustrátor. Zaměstnáním byl právník a státní úředník, kresbu studoval soukromě u V. Hynaise. Většinu jeho tvorby tvoří knižní ilustrace, vytvářel také akvarely, exlibris, plakáty.

Jan Goth
113174. Dáma v zahradě
Dražba ukončena:17.03.2024 20:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč