Kvaš, 38x28 cm. Signováno vlevo dole J. Goth 1913. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1889 – 1965
Malíř, ilustrátor. Zaměstnáním byl právník a státní úředník, kresbu studoval soukromě u V. Hynaise. Většinu jeho tvorby tvoří knižní ilustrace, vytvářel také akvarely, exlibris, plakáty.