Jan Goth - Odpočinek

Kvaš, 38x28 cm. Signováno vlevo dole J. Goth 1913. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 – 1965
Malíř, ilustrátor. Zaměstnáním byl právník a státní úředník, kresbu studoval soukromě u V. Hynaise. Většinu jeho tvorby tvoří knižní ilustrace, vytvářel také akvarely, exlibris, plakáty.

Jan Goth
32775. Odpočinek
Dražba ukončena:30.05.2019 22:33:30
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 300 Kč