Olej na plátně, 73x110 cm, signováno vpravo dole, rám.
1927, Praha
Žák Státní grafické školy v Praze (1942-1944; prof. J Vodrážka a K Müller), poté studium na VŠUP v Praze (1950, prof. A. Fišárek). Textilní výtvarník, malíř, grafik a ilustrátor. V rané tvorbě byly tématem jeho prací abstraktní tvary ve smyslu znaků a v pozdější tvořbe vzniká mnoho tapisérií s figurativními motivy. Mnoho kolektivních výstav v zahraničí.
Pozn.: Rám mírně zkřivený, vzadu štítek ČFVU.