Jan Hladík - Krajina

Olej na plátně, 73x110 cm, signováno vpravo dole, rám.

1927, Praha
Žák Státní grafické školy v Praze (1942-1944; prof. J Vodrážka a K Müller), poté studium na VŠUP v Praze (1950, prof. A. Fišárek). Textilní výtvarník, malíř, grafik a ilustrátor. V rané tvorbě byly tématem jeho prací abstraktní tvary ve smyslu znaků a v pozdější tvořbe vzniká mnoho tapisérií s figurativními motivy. Mnoho kolektivních výstav v zahraničí.

Pozn.: Rám mírně zkřivený, vzadu štítek ČFVU.

1725. Krajina
Dražba ukončena:27.11.2014 19:43:00
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč

2 500 Kč 27.11.2014 19:18:38 136