Jan Melichar - Kytice

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vlevo dole J. Melichar. Nerámováno.

o autorovi: 1904 - ?

22722. Kytice
Dražba ukončena:27.09.2018 20:34:01
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 400 Kč