Jan Melichar - Povrchový důl

Olej na plátně, 67x130 cm. Signováno vpravo dole J. Melichar. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1904 - ?

32703. Povrchový důl
Dražba ukončena:30.05.2019 21:14:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč