Jan Šenkýř - Fantastická krajina

Olej na plátně, 75x95 cm. Signováno vpravo dole Šenkýř. Nerámováno.

o autorovi: 1956
Malíř. Studoval na Střední uměleckoprůmyslové škole na Žižkově v Praze. Navštěvoval kurzy kresby a malby ak. Malíře Jana Ungára. Jeho tvorba byla zpočátku ovlivněna expresionismem a surrealismem. Ve svém díle se snaží vyjádřit své sny a pocity v konfrontaci s realitou. Vystavuje od 90. let minulého století.

Jan Šenkýř
68919. Fantastická krajina
Dražba ukončena:25.11.2021 21:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč