Olej na plátně, 49x64 cm, signováno vlevo dole J.V. Sládek 43, rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1906 - 1982
Narodil se v Kunčičkách u Ostravy. Studoval v malířském ateliéru Patrika Ungermanna. Byl pedagogem na zlínské Škole umění. Ve své volné tvorbě pod vlivem kubismu se věnoval sociálním tématům. Později se věnoval hlavně scénografii a také ilustrátorství.