Jan Sládek - Zima na venkově (Hukvaldy?)

Olej na plátně, 49x64 cm, signováno vlevo dole J.V. Sládek 43, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906 - 1982
Narodil se v Kunčičkách u Ostravy. Studoval v malířském ateliéru Patrika Ungermanna. Byl pedagogem na zlínské Škole umění. Ve své volné tvorbě pod vlivem kubismu se věnoval sociálním tématům. Později se věnoval hlavně scénografii a také ilustrátorství.

Jan Sládek
17245. Zima na venkově (Hukvaldy?)
Dražba ukončena:28.03.2018 20:25:33
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 900 Kč