Jan Štursa - Melancholické děvče

Patinovaná sádra, výška 43 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1880, Nové Město na Moravě - 1925, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

Jan Štursa
57536. Melancholické děvče
Dražba ukončena:01.04.2021 22:27:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč