Kombinovaná technika na plátně, 83x99 cm. Signováno vpravo dole Sytař 2008. Nerámováno.
o autorovi: 1976
Narodil se v Brně. Studoval malbu na Zlínské škole umění, na FaVU VUT v Brně a grafiku jako stážista na pražské AVU u prof. Kokolii. Ve své tvorbě se zaměřuje hlavně na abstraktní malbu.