Akryl na kartonu,malováno včetně rámu, 63x73 cm. Signováno vpravo dole Jana s Láskou. Rámováno.
Pozn.: Autorka v malbě použila i fosforeskující barvu.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč