Jana s Láskou - Pan Fridolín, cestou necestou

Akryl na kartonu,malováno včetně rámu, 63x73 cm. Signováno vpravo dole Jana s Láskou. Rámováno.

Pozn.: Autorka v malbě použila i fosforeskující barvu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

Jana s Láskou
42255. Pan Fridolín, cestou necestou
Dražba ukončena:25.03.2020 21:00:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč