MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Keramika, výška: 40 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Japonsko 1. pol. 20. stol.
301722. Párové vázy
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
3 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 000 Kč
2902
2 900 Kč
2405
2 800 Kč
limit (25.10.2019 20:19:31)
318
2 700 Kč
2405
2 600 Kč
limit (25.10.2019 18:40:14)
318
2 500 Kč
limit (25.10.2019 18:40:13)
5949
1 700 Kč
limit (25.10.2019 18:39:58)
318
1 600 Kč
5949
1 500 Kč
limit (20.10.2019 7:33:02)
318
1 400 Kč
1593
1 300 Kč
2405
1 200 Kč
limit (18.10.2019 12:06:00)
766
1 100 Kč
1593
1 000 Kč
limit (15.10.2019 21:14:42)
766
900 Kč
318
800 Kč
limit (15.10.2019 21:11:50)
766
700 Kč
limit (15.10.2019 21:11:49)
5581
500 Kč
limit (15.10.2019 18:52:40)
5581