japonský malíř - Vesnice na jezeře

Dřevoryt, cekový rozměr 73x158 cm, dřevoryt 65x134 cm. Signováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

japonský malíř
21965. Vesnice na jezeře
Dražba ukončena:20.09.2018 18:20:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč