Jaromír Jindra - Jílové u Prahy-Žampach

Nejdelší strana: 82 cm

Tempera. 54x70 cm. Signováno vlevo dole Jindra. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč.

Jaromír Jindra
84166. Jílové u Prahy-Žampach
Dražba ukončena:18.09.2022 20:26:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč