Jaroslav Fanta - Contrada Di Borgolos-San Marino

Olej na překližce, 46x33 cm. Signováno vpravo dole Fanta 87. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919 – ?

63664. Contrada Di Borgolos-San Marino
Dražba ukončena:26.08.2021 21:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč