Jaroslav Fanta - Kutnohorská ulička

Olej na kartonu, 46x32 cm. Signováno vpravo dole Fanta 86. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: 1919 – ?

114810. Kutnohorská ulička
Dražba ukončena:21.04.2024 21:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 21.04.2024 20:50:50 12987
500 Kč 21.04.2024 18:10:27 14918